Víkend Diamantové jógy s Nabi 8. - 9. září

Místo konání: nám. Dr. Václava Holého 1048/7 (blízko Palmovky) Praha 8 - Libeň

Začátek: sobota v 10 hodin

Konec: neděle kolem šesté

Cena: dobrovolný příspěvek, doporučená výše 1900Kč

Přihlášky: Michaela Surena Procházková Koreňová, alupsim@centrum.cz

Od osmdesátých let, kdy jsem se seznámila s Michaelem Barnettem a jeho prací, jsem byla přitahována k práci s energiemi. Přestože mi často připadalo, že se neděje nic, nebo - dokonce hůře - jsem se po seminářích necítila dobře, pokračovala jsem v jejich navštěvování. Něco ve mně vědělo, že toto je to ono, ne můj mozek, ne mé ego, možná má duše. Naštěstí jsem té části sebe, která říkala pokračuj, naslouchala!

Michael Barnett je mistrem energií, učitelem z druhého břehu. Používá různé druhy energií, tu bez formy však především. Michael přišel s nesčetnými meditacemi a cvičeními, mezi jinými i s

Diamantovou jógou. Diamantová jóga je založena na jednoduchých pohybech vedoucích k extázi, klidu a transformaci.

Když lidé cvičí Diamantovou jógu, i kdyby to bylo poprvé v životě, stane se cosi úžasného:

Mysl se zklidní, tělo se stane současně probuzeným a zklidněným, zrak a sluch se mohou zostřit. Celá bytost se usadí sama ve své podstatě. Je to jako přijít domů a současně být propojen se samotnou silou vesmíru.

Po téměř třiceti letech cítím, že nastal čas se postavit na vlastní nohy a začít sdílet sebe a Michaelovu práci s ostatními lidmi, a doufejme, že i vy budete chtít sdílet sebe se mnou.

V tomto procesu hraje velkou roli moje blízká přítelkyně a také učitelka Tiago (zkušená terapeutka pracující po celé Evropě). Trochu jako porodní bába mne vedla, ukazovala mi cestu a dala mi volnost prozkoumávat.