Večer s Tiago pátek 20. ledna - Naše vnitřní bohatství

V pátek 20. ledna od 18 do 21 hodin se koná prožitkový večer s Tiago.

Na tomto semináři s Tiago budeme do hloubky zkoumat sami sebe a potkávat se s ostatními v pravdě a otevřenosti. Každý večer probíhá trochu jinak, podle skupiny, která se sejde. Začíná se většinou úvodním povídáním a následují různá cvičení v pohybu. Především zkoumání energie v nás i v prostoru kolem nás a mezi lidmi. Zkoumání energie v nás i v prostoru kolem nás a mezi lidmi. Rozpoznávání vlastních vzorců chování. Experimentování a možnost vyzkoušet si nové vnímání sebe i vztahů s ostatními lidmi.

Tiago používá také různé techniky k probuzení a rozproudění těla a dává dost prostoru ke sdílení. Její vhledy do osobních situací mohou velmi pomoci zorientovat se na své vlastní cestě životem...

Přijďte se na chvíli zastavit, podívat se na svůj život z nadhledu a naučit se vnímat Energetický prostor, který je tu stále, i když si ho zrovna nevšímáme.

Pokud vás práce Tiago zaujme, je možné přihlásit se na víkendový seminář, kde bude příležitost jít do hloubky a také více prostoru pro sdílení osobních situací.

Místo:DanceLAB, U Zvonařky 9, Praha 2-Vinohrady

Začátek: 18:00 (registrace od 17:30)

Cena: 300 Kč

Přihlašování zde: http://www.peterbartal.cz/products/nase-vnitrni-bohatstvi-20ledna/

Peter Bartál: p.barny@post.cz