Víkend s Tiago 9.-10. listopadu

Místo konánínám. Dr. Václava Holého 1048/7 (blízko Palmovky) Praha 8 - Libeň
Začátek: sobota 10:00, registrace od 9:00
Konec: neděle kolem páté
Cena: 2000Kč
Přihlášky: Martin Jamain Vlk

Během víkendového semináře se naplno ponoříme do Energetického prostoru kde může docházet k zázrakům a transformaci. Kromě objevování a zkoumání světa energie a Jednoty se také zaměříme na individuální potřeby každého účastníka a budeme pracovat s uvolňování tělesných bloků a napětí a otevíráním srdce.

Jakoukoliv životní situaci je možné hodnotně a tvořivě využít. S upřímným a odvážným přístupem do hloubky prozkoumáme obrovský potenciál, který se nám nabízí. Budeme objevovat naše vnitřní bohatství.

Tiago používá různé techniky k probuzení těla a k seznamování se s procesy, které se uvnitř nás odehrávají. Na semináři je také prostor ke sdílení a probrání osobních otázek. Tiago má velký talent prohlédnout do osobních situací účastníků a tím jim dokáže velmi pomoci se zorientovat v nejrůznějších výzvách, které se během života objeví...

Většina technik a cvičení, které Tiago používá, vychází z práce Michaela Barnetta, duchovního učitele a „Mistra energie“. Jsou to například dynamické meditace, Diamantová jóga, práce s energií, hudba, tanec a mnoho dalšího.

Všichni jste srdečně zváni!

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností se obraťte na Jamaina: jamain@vlisti.cz